









CORSAIR Vengeance LPX - 16GB: 2x8GB -
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Corsair
- Κωδικός: WLONONWCRA890
- Βάρος(kg): 0.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.00cm x 15.50cm x 1.20cm
- EAN: 840006608530
245,63€
Χωρίς ΦΠΑ: 198,09€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backlight | No |
| CAS Latency | 16 |
| Component for | PC/Server |
| Cooling type | Heatsink |
| ECC | No |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
| Memory voltage | 1.2 V 1.35 V |
| Product colour | Black |
| Warnings | Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste. Protect from extreme temperatures. Do not open the memory module housing. |
