







Corsair Vengeance CMSX16GX5M1A5600C48 memory module 16 GB 1 x 16 GB DDR5 262-pin SO-DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Corsair
- Κωδικός: WLONONWCRCZIR
- Βάρος(kg): 0.11kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.50cm x 1.10cm x 9.20cm
- EAN: 0840006681588
319,16€
Χωρίς ΦΠΑ: 257,39€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| CAS Latency | 48 |
| Component for | Laptop |
| ECC | No |
| Guarantee | G024M |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory clock speed | 5600 MHz |
| Memory form factor | 262-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Package type | Box |
| SPD profile | Yes |
| Warnings | Do not disassemble by yourself. Product may contain materials harmful to the environment, dispose of in accordance with local regulations. Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health. Disposal of electr |
| Weight | 30 g |
