



Corsair Vengeance CMSX16GX4M2A2933C19 memory module 16 GB 2 x 8 GB DDR4 260-pin SO-DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Corsair
- Κωδικός: WLONONWCRPOEF
- Βάρος(kg): 0.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 2.20cm x 22.00cm x 14.10cm
- EAN: 0840006628590
216,63€
Χωρίς ΦΠΑ: 174,70€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| CAS Latency | 19 |
| Component for | Laptop |
| Country of origin | China |
| ECC | No |
| Guarantee | G024M |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2933 MHz |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 8 GB |
