





Corsair Vengeance CMK64GX5M2D5600Z40 memory module 64 GB 2 x 32 GB DDR5 5600 MT/s 288-pin DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Corsair
- Κωδικός: WLONONWCRPOJ5
- Βάρος(kg): 0.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 2.20cm x 22.00cm x 14.10cm
- EAN: 0840440421771
1.165,37€
Χωρίς ΦΠΑ: 939,81€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Yes |
| CAS Latency | 40 |
| Component for | PC |
| Cooling type | Heatsink |
| Country of origin | Taiwan |
| Depth | 135 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 35 mm |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 3.0 |
| Internal memory | 64 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Memory data transfer rate | 5600 MT/s |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 32 GB |
| Weight | 37 g |
| Width | 7 mm |
