

































Corsair Vengeance CMK32GX5M2B6400Z32 memory module 32 GB 2 x 16 GB DDR5 6400 MT/s 288-pin DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Corsair
- Κωδικός: WLONONWCRPB04
- Βάρος(kg): 0.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 13.50cm x 1.50cm x 16.50cm
- EAN: 0840440491019
770,98€
Χωρίς ΦΠΑ: 621,76€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO) | Yes |
| Backlight | Yes |
| Backlight colour | Multicolour |
| CAS Latency | 32 |
| Component for | PC |
| Cooling type | Heatsink |
| ECC | No |
| Guarantee | G024M |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Yes |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) version | 3.0 |
| Internal memory | 32 GB |
| Internal memory type | DDR5 |
| Lead plating | Aluminium |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory clock speed | 4800 MHz |
| Memory data transfer rate | 6400 MT/s |
| Memory form factor | 288-pin DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 2 x 16 GB |
| Memory voltage | 1.1 V |
| Product colour | Black |
| SPD profile | Yes |
| Weight | 130 g |
