













Corsair ValueSelect memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 260-pin SO-DIMM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Corsair
- Κωδικός: WLONONWCRDEOF
- Βάρος(kg): 0.02kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 0.50cm x 10.50cm x 14.00cm
- EAN: 843591067379
136,59€
Χωρίς ΦΠΑ: 110,15€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| CAS Latency | 15 |
| Compatible products | Intel 6th Generation Core Processors |
| Component for | Laptop |
| Country of origin | China |
| ECC | No |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 84733020 |
| Height | 30 mm |
| Internal memory | 8 GB |
| Internal memory type | DDR4 |
| Memory clock speed | 2133 MHz |
| Memory form factor | 260-pin SO-DIMM |
| Memory layout (modules x size) | 1 x 8 GB |
| Memory voltage | 1.2 V |
| Width | 69.6 mm |
