











MSI MAG B650 Tomahawk WIFI AMD B650 Socket AM5 ATX
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MSI
- Κωδικός: WLONONWCRBUHZ
- Βάρος(kg): 1.81kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.20cm x 34.30cm x 27.00cm
- EAN: 4711377010153
257,26€
Χωρίς ΦΠΑ: 207,47€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| ATX Power connector (24-pin) | Yes |
| Audio chip | Realtek ALC4080 |
| Audio output channels | 7.1 channels |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Chassis intrusion connector | Yes |
| Compatible processor series | AMD Ryzen 7000 Series |
| Component for | PC |
| CPU fan connector | Yes |
| Depth | 243.8 mm |
| ECC сompatibility | Non-ECC |
| Ethernet interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Front panel audio connector | Yes |
| Front panel connector | Yes |
| Guarantee | F024M |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.1 |
| Headphone outputs | 1 |
| LAN controller | Realtek RTL8125B |
| Maximum internal memory | 128 GB |
| Microphone in | Yes |
| Motherboard chipset | AMD B650 |
| Motherboard chipset family | AMD |
| Motherboard form factor | ATX |
| Number of M.2 (M) slots | 3 |
| Number of memory slots | 4 |
| Number of SATA III connectors | 6 |
| PC health monitoring | Fan |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) slots | 1 |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor socket | Socket AM5 |
| Product colour | Black |
| RAID levels | 10 1 0 |
| RAID support | Yes |
| S/PDIF out port | Yes |
| Supported memory clock speeds | 6400 MHz 6000 5600 5800 5400 6600 5200 5000 6200 4800 |
| Supported memory types | DDR5-SDRAM |
| Supported processor sockets | Socket AM5 |
| Supported storage drive interfaces | M.2, SATA |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| USB 2.0 connectors | 4 |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) connectors | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C ports quantity | 1 |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a 802.11b Wi-Fi 6E (802.11ax) Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Width | 304.8 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 11 x64 |
