















PowerColor Radeon AI PRO R9700 AMD 32 GB GDDR6
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: PowerColor
- Κωδικός: WLONONWCRPOW8
- Βάρος(kg): 1.57kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.00cm x 38.00cm x 19.20cm
- EAN: 4713436176176
1.988,30€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.603,46€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Cooling type | Active |
| CUDA | No |
| Data transfer rate | 20 Gbit/s |
| Depth | 111.2 mm |
| DirectX version | 12.0 |
| Discrete graphics card memory | 32 GB |
| DisplayPorts quantity | 4 |
| Dual Link DVI | No |
| Graphics card memory type | GDDR6 |
| Graphics processor | Radeon AI PRO R9700 |
| Graphics processor family | AMD |
| Guarantee | F024M |
| Height | 40 mm |
| Interface type | PCI Express x16 5.0 |
| Length | 266.7 mm |
| Maximum resolution | 7680 x 4320 pixels |
| Memory bus | 256 bit |
| Minimum system power supply | 750 W |
| Number of slots | 2 |
| OpenGL version | 4.6 |
| Processor boost clock speed | 2920 MHz |
| Processor boost clock speed (Gaming mode) | 2530 MHz |
| Product colour | Black |
| Stream processors | 4096 |
| Supplementary power connectors | 2x 6-pin |
| TV tuner integrated | No |
