















Lenovo IdeaCentre Gaming 5 i5-10400F Tower Intel Core i5 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD PC Black, Blue
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Lenovo
- Κωδικός: KOMLEVGAM0038
- Βάρος(kg): 7.04kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.50cm x 39.00cm x 52.50cm
- EAN: 195891318287
837,12€
Χωρίς ΦΠΑ: 675,10€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Antenna type | 2x2 |
| Audio chip | Realtek ALC222-CG |
| Audio system | High Definition Audio |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.0 |
| Built-in speaker(s) | No |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Card reader integrated | No |
| Chassis type | Tower |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| CPU configuration (max) | 1 |
| Depth | 292.2 mm |
| Discrete graphics card | Yes |
| Discrete graphics card memory | 4 GB |
| Discrete graphics card model | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Discrete graphics memory type | GDDR6 |
| Display included | No |
| Embedded options available | No |
| Enhanced Intel SpeedStep Technology | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 Mbit/s 10 100 |
| Execute Disable Bit | Yes |
| Guarantee | F024M |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 2.0 |
| Headphone outputs | 1 |
| Height | 365 mm |
| Idle States | Yes |
| Intel 64 | Yes |
| Intel Software Guard Extensions (Intel SGX) | Yes |
| Intel Stable Image Platform Program (SIPP) | No |
| Intel Trusted Execution Technology | No |
| Intel Virtualization Technology (VT-x) | Yes |
| Intel Virtualization Technology for Directed I/O (VT-d) | Yes |
| Intel VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Yes |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Keyboard included | Yes |
| Market positioning | Gaming |
| Maximum internal memory | 32 GB |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory clock speed | 2933 MHz |
| Memory slots | 2x DIMM |
| Motherboard chipset | Intel B560 |
| Mouse included | Yes |
| Non-ECC | Yes |
| Number of 3.5" bays | 1 |
| Number of discrete graphics cards | 1 |
| Number of processors installed | 1 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| NVMe | Yes |
| On-board graphics card | No |
| On-board graphics card model | Not available |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80% |
| Operating system installed | No |
| Optical drive type | No |
| Password protection | Yes |
| Password protection type | HDD Supervisor Power on |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) slots | 1 |
| Placement supported | Vertical |
| Power supply | 380 W |
| Processor boost frequency | 4.3 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor cores | 6 |
| Processor family | Intel Core i5 |
| Processor frequency | 2.9 GHz |
| Processor generation | 10th gen Intel Core i5 |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | i5-10400F |
| Processor threads | 12 |
| Product colour | Black |
| Product type | PC |
| SSD capacity | 512 GB |
| SSD form factor | M.2 |
| SSD interface | NVMe, PCI Express |
| Storage media | SSD |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 60 C |
| Sustainability certificates | RoHS |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Total storage capacity | 512 GB |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Viewing window | No |
| Volume | 13.6 L |
| Weight | 6 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11a 802.11b 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Width | 145 mm |
