



















Actina 5901443440628 PC AMD Ryzen 5 5600GT 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Mini Tower Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: ACTINA
- Κωδικός: KOMACNGIP0617
- Βάρος(kg): 15.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 38.00cm x 66.00cm x 58.00cm
- EAN: 5901443440628
904,85€
Χωρίς ΦΠΑ: 729,71€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 80 PLUS certification | 80 PLUS Bronze |
| Audio chip | Realtek ALC887 / Realtek ALC897 |
| Audio output channels | 7.1 channels |
| Bluetooth | No |
| Built-in microphone | No |
| Bundled software | Bitdefender Internet Security |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Card reader integrated | No |
| Certified refurbished | No |
| Chassis type | Mini Tower |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| CUDA | No |
| Depth | 460 mm |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| Display included | No |
| DVI port | Yes |
| ECC | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 10 100 |
| Fiber NIC port (Flex I/O) | No |
| Guarantee | G036M |
| HDD capacity | 0 GB |
| HDD interface | SATA III |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Headphone outputs | 1 |
| Height | 350 mm |
| Housing material | Metal, Plastic |
| Intel® Optane™ Memory module installed | No |
| Intel® Thunderbolt 4 | No |
| Intel® Thunderbolt 5 | No |
| Internal components | ASUS PRIME B550M-A / GOODRAM PX500 / ASUS Prime AP201 |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Keyboard included | No |
| LAN controller | Realtek 8111H |
| Line-in | Yes |
| Line-out | Yes |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Market positioning | Everyday |
| Maximum internal memory | 128 GB |
| Memory channels | Dual-channel |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory layout (slots x size) | 2 x 8 GB |
| Memory slots | 4x DIMM |
| Microphone in | Yes |
| Motherboard chipset | AMD B550 |
| Motherboard form factor | micro ATX |
| Mouse included | No |
| Number of 2.5" bays | 1 |
| Number of 3.5" bays | 3 |
| Number of front audio ports | 2 |
| Number of front USB ports | 2 |
| Number of processors installed | 1 |
| Number of rear audio ports | 3 |
| Number of rear USB ports | 6 |
| Number of SATA III connectors | 4 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Number of storage drives installed | 1 |
| Number of storage drives supported | 6 |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| NVIDIA GameWorks VR | No |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card family | AMD Radeon Graphics |
| On-board graphics card model | AMD Radeon Graphics |
| Operating system installed | No |
| Optical drive type | No |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) slots | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots | 1 |
| Power supply | 650 W |
| Power supply input voltage | 100-240 V |
| Powered by | ASUS |
| Processor base power | 65 W |
| Processor boost frequency | 4.6 GHz |
| Processor cache | 16 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Processor cores | 6 |
| Processor family | AMD Ryzen 5 |
| Processor frequency | 3.6 GHz |
| Processor generation | AMD Ryzen 5000 Series |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor model | 5600GT |
| Processor socket | Socket AM4 |
| Processor threads | 12 |
| Product colour | Black |
| Product type | PC |
| PS/2 ports quantity | 1 |
| Ray tracing acceleration | No |
| Refurbished | No |
| RGB backlighting | Not |
| S/PDIF out port | No |
| Special features | The specification and description are for illustrative purposes only. |
| SSD capacity | 512 GB |
| SSD form factor | M.2 |
| SSD interface | PCI Express |
| Storage media | SSD |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Total HDDs capacity | 0 GB |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Total storage capacity | 512 GB |
| TV tuner integrated | No |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 6 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity | 2 |
| VESA mounting | No |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Viewing window | No |
| Virtual Reality (VR) ready | Yes |
| Water cooling system | No |
| Weight | 10 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11a 802.11g Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Width | 205 mm |