





Actina 5901443418047 PC Intel Core i5 i5-14400 16 GB DDR5-SDRAM 500 GB SSD Windows 11 Home Mini Tower Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Action
- Κωδικός: KOMAAAPIM0356
- Βάρος(kg): 8.86kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 29.00cm x 50.50cm x 60.50cm
- EAN: 5901443418047
820,36€
Χωρίς ΦΠΑ: 661,58€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 80 PLUS certification | No |
| AMD FreeSync | No |
| Antenna type | 2x2 |
| Audio output channels | 7.1 channels |
| Bluetooth | Yes |
| Bundled software | Bitdefender Internet Security |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Card reader integrated | No |
| Chassis type | Mini Tower |
| Combo headphone/mic port | No |
| DC-in jack | No |
| Depth | 329 mm |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| Display included | No |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| DVI port | No |
| ECC | No |
| Efficient cores | 4 |
| Efficient-core base frequency | 1.8 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.5 GHz |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 Mbit/s 10 100 |
| Fiber NIC port (Flex I/O) | No |
| Fingerprint reader | No |
| Graphics card Open GL support | No |
| Guarantee | G036M |
| HDMI ports quantity | 1 |
| Headphone outputs | 1 |
| Height | 408 mm |
| Housing material | Metal, Plastic |
| Intel® Optane™ Memory module installed | No |
| Intel® Thunderbolt 4 | No |
| Intel® Thunderbolt 5 | No |
| Internal components | Gigabyte B760M DS3H AX / Kingston Fury Beast Black / Kingston NV3 / Chieftec GBP-350S / Chieftec BS-20B-OP |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory manufacturer | Kingston |
| Internal memory type | DDR5-SDRAM |
| Keyboard included | No |
| Line-in | Yes |
| Line-out | No |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Market positioning | Business |
| Maximum internal memory | 256 GB |
| Maximum turbo power | 148 W |
| Memory channels | Single-channel |
| Memory clock speed | 5200 MHz |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 16 GB |
| Memory slots | 4x DIMM |
| Microphone in | Yes |
| Motherboard chipset | Intel B760 |
| Motherboard form factor | micro ATX |
| Mouse included | No |
| Number of 2.5" bays | 2 |
| Number of 3.5" bays | 2 |
| Number of 5.25" bays | 1 |
| Number of front audio ports | 2 |
| Number of front USB ports | 4 |
| Number of processors installed | 1 |
| Number of rear audio ports | 3 |
| Number of rear USB ports | 6 |
| Number of SATA III connectors | 4 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Number of storage drives installed | 1 |
| Number of storage drives supported | 6 |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| NVIDIA GameWorks VR | No |
| NVMe | Yes |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card family | Intel UHD Graphics |
| On-board graphics card model | Intel UHD Graphics 730 |
| Operating system architecture | 64-bit |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Optical drive type | No |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 4.x) slots | 1 |
| Performance cores | 6 |
| Performance-core base frequency | 2.5 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.7 GHz |
| Power supply | 350 W |
| Power supply input voltage | 100-240 V |
| Processor base power | 65 W |
| Processor boost frequency | 4.7 GHz |
| Processor cache | 20 MB |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processor cores | 10 |
| Processor family | Intel Core i5 |
| Processor frequency | 1.8 GHz |
| Processor generation | Intel Core i5 (14th gen) |
| Processor manufacturer | Intel |
| Processor model | i5-14400 |
| Processor socket | LGA 1700 |
| Processor threads | 16 |
| Product colour | Black |
| Product type | PC |
| PS/2 ports quantity | 1 |
| Refurbished | No |
| S/PDIF out port | No |
| SSD capacity | 500 GB |
| SSD form factor | M.2 |
| SSD interface | PCI Express |
| Storage media | SSD |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Total SSDs capacity | 500 GB |
| Total storage capacity | 500 GB |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity | 1 |
| VESA mounting | No |
| Viewing window | No |
| Virtual Reality (VR) ready | No |
| Water cooling system | No |
| Weight | 10 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11g 802.11a Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 6E (802.11ax) Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Width | 170 mm |
