



































HP 27-cr0222nw AMD Ryzen 7 7730U 68.6 cm (27") 1920 x 1080 px All-in-One PC 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Home Wi-Fi 6 (802.11ax) White
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Hewlett-Packard
- Κωδικός: KOMHP-ALL0356
- Βάρος(kg): 10.91kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 52.80cm x 18.70cm x 73.10cm
- EAN: 198122174720
1.140,55€
Χωρίς ΦΠΑ: 919,80€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| AC adapter input voltage | 100 - 240 V |
| AC adapter power | 90 W |
| Antenna type | 2x2 |
| Anti-glare screen | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth version | 5.4 |
| Built-in camera | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Camera HD type | Full HD |
| Camera signal format | 1080p |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 19 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 5 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 108 |
| Chassis type | All-in-One |
| Colour gamut | 99% |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Depth (with stand) | 186.2 mm |
| Discrete graphics card | No |
| Discrete graphics card model | Not available |
| Display bezel technology | Micro-Edge |
| Display brightness | 300 cd/m |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 Mbit/s 100 10 |
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/gb-en/product/setup-user-guides/hp-color-laser-mfp-170-printer-series/model/24494366?sku 4ZB96A http://h10032.www1.hp.com/ctg/Manual/c06266695.pdf http://h10032.www1.hp.com/ |
| Guarantee | F024M |
| HD type | Full HD |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4 |
| Height (with stand) | 440.9 mm |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 195122461911, 195122461904, 195122461898, 195122461881 |
| HP segment | Home |
| HP Software provided | HP 3D DriveGuard HP Audio Switch HP CoolSense HP JumpStart HP Support Assistant |
| HP speaker type | HP Dual Speakers |
| Infrared (IR) camera | Yes |
| Internal memory | 16 GB |
| Internal memory type | DDR4-SDRAM |
| Introduction year | 2023 |
| Keyboard connectivity | Wireless |
| Keyboard included | Yes |
| Manufacturer warranty | 2-Year (2/2/0) Limited Warranty includes 2 years of parts and labor. No on-site repair available. |
| Market positioning | Everyday |
| Memory clock speed | 3200 MHz |
| Memory form factor | DIMM/SO-DIMM |
| Memory layout (slots x size) | 2 x 8 GB |
| Memory slots | 2x SO-DIMM |
| Memory slots type | SO-DIMM |
| Mouse included | Yes |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Number of speakers | 2 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Number of storage drives installed | 1 |
| NVMe | Yes |
| On-board GPU manufacturer | AMD |
| On-board graphics card | Yes |
| On-board graphics card family | AMD Radeon Graphics |
| On-board graphics card model | AMD Radeon Graphics |
| Operating system installed | Windows 11 Home |
| Package depth | 175 mm |
| Package height | 520 mm |
| Package weight | 11.9 kg |
| Package width | 730 mm |
| Panel type | IPS |
| Power supply | 90 W |
| Pre-installed software | HP Audio Switch HP Documentation HP Setup Integrated OOBE Win10 HP Support Assistant HP System Event Utility McAfee LiveSafe Buy Office (sold separately) HP JumpStarts Xerox DocuShare 90 da |
| Privacy camera | Yes |
| Processor boost frequency | 4.5 GHz |
| Processor cache | 16 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Processor cores | 8 |
| Processor family | AMD Ryzen 7 |
| Processor frequency | 2 GHz |
| Processor generation | AMD Ryzen 7000 Series |
| Processor manufacturer | AMD |
| Processor model | 7730U |
| Processor threads | 16 |
| Product colour | White |
| Product type | All-in-One PC |
| RGB colour space | sRGB |
| RMS rated power | 4 W |
| SSD capacity | 512 GB |
| SSD form factor | M.2 |
| SSD interface | PCI Express |
| Storage media | SSD |
| Sustainability certificates | ENERGY STAR EPEAT Gold |
| Sustainability compliance | Yes |
| Sustainable technologies and materials | Mercury free |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Total carbon emissions, w/o use phase (kg of CO2e) | 26 |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 160 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Total storage capacity | 512 GB |
| Touchscreen | No |
| Trial software | 25 GB Dropbox storage for 12 months |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity | 1 |
| Weight | 6.72 kg |
| Weight (with stand) | 6.42 kg |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Width (with stand) | 612.5 mm |
| WLAN controller manufacturer | Realtek |
| WLAN controller model | Realtek RTL8852BE |
