



Soft toilet seat with a flap
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: SUNDO
- Κωδικός: LITSU2NPS0001
- Βάρος(kg): 1.92kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.00cm x 42.00cm x 36.00cm
- EAN: 4250629317843
47,41€
Χωρίς ΦΠΑ: 38,23€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 420 mm |
| Easy to use | Yes |
| Guarantee | G012M |
| Height | 40 mm |
| Internal dimensions | 200 x 250 mm |
| Lockable | Yes |
| Maximum user weight | 150 kg |
| Product colour | White |
| Product type | Extension |
| Width | 350 mm |
