























Folding toilet chair
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: ANTAR
- Κωδικός: LITAN1KTO0001
- Βάρος(kg): 6.25kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.50cm x 62.00cm x 56.00cm
- EAN: 5901571457550
- ΚΩΔ. ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: 401337
50,60€
Χωρίς ΦΠΑ: 40,81€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable height | Yes |
| Armrest | Yes |
| Collapsible | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height (max) | 50 cm |
| Material | Steel |
| Maximum user weight | 120 kg |
| Minimum height | 35 cm |
| Product colour | Grey |
| Storage box | Yes |
| Weight | 6.6 kg |
| Width | 560 mm |
