







Ravensburger 11549 puzzle 3D puzzle 540 pc(s) Globe
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Ravensburger
- Κωδικός: WLONONWCRT349
- Βάρος(kg): 0.94kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.50cm x 8.50cm x 26.50cm
- EAN: 4005556115495
78,31€
Χωρίς ΦΠΑ: 63,16€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 247 mm |
| EU TSD warning | Not for children under 36 months |
| Genre | Globe |
| Guarantee | G024M |
| Height | 289 mm |
| Manual | Yes |
| Not for children 0-3 years | Yes |
| Number of puzzle pieces | 540 pc(s) |
| Number of puzzles | 1 |
| Package depth | 270 mm |
| Package height | 80 mm |
| Package type | Box |
| Package width | 270 mm |
| Product colour | Multicolour |
| Product type | 3D puzzle |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Recommended age (max) | 99 yr(s) |
| Recommended age (min) | 10 yr(s) |
| Recommended age group | Adult & Child |
| Suggested gender | Any gender |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Width | 228 mm |
