







BRIO World - Crane & Mountain Tunnel
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Ravensburger
- Κωδικός: WLONONWCRB219
- Βάρος(kg): 1.78kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 34.50cm x 34.50cm
- EAN: 7312350338898
83,53€
Χωρίς ΦΠΑ: 67,37€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries included | No |
| Batteries required | Yes |
| Battery type | AA |
| Brand compatibility | BRIO |
| Certification | CE, FSC, Gr ner Punkt |
| Country of origin | China |
| Depth | 450 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 241 mm |
| Master (outer) case height | 36 mm |
| Master (outer) case length | 37.3 mm |
| Master (outer) case width | 40.8 mm |
| Number of batteries supported | 2 |
| Number of pieces | 7 pc(s) |
| Package depth | 345 mm |
| Package height | 195 mm |
| Package width | 345 mm |
| Product colour | Grey |
| Products per master (outer) case | 2 pc(s) |
| Recommended age (min) | 0.3 yr(s) |
| Theme | Lift and Load |
| Type | Model Railways Parts & Accessories |
| Weight | 1.2 kg |
| Width | 270 mm |
