



















Amewi Toy Traktor mit Kippanh nger Radio-Controlled (RC) model Tractor Electric engine 1:24
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRJFS
- Βάρος(kg): 1.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.00cm x 25.00cm x 25.00cm
- EAN: 4260768515666
58,03€
Χωρίς ΦΠΑ: 46,80€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries included | Yes |
| Battery capacity | 500 mAh |
| Battery life | 30 min |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Cables included | USB |
| Charger | Yes |
| Charging time | 2 h |
| Construction type | Ready-to-Run (RTR) |
| Drive type | 2-wheel drive (2WD) |
| Engine type | Electric engine |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Front wheels diameter | 5 cm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 220 mm |
| Housing colour | Green Yellow White Black Red |
| Housing material | Plastic |
| Length | 400 mm |
| Light effects | Yes |
| Manual | Yes |
| Manual languages | English French Italian German |
| Maximum operating distance | 20 m |
| Motor type | Brushed |
| Product type | Tractor |
| Quantity | 1 |
| Rear wheels diameter | 6.5 cm |
| Scale | 1:24 |
| Suggested gender | Boy/Girl |
| Transmitter | Yes |
| Weight | 535 g |
| Wheels material | Rubber |
