
Amewi 28896 Radio-Controlled (RC) model part/accessory Battery
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSBJY
- Βάρος(kg): 1.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.00cm x 25.00cm x 25.00cm
- EAN: 4260476350016
115,06€
Χωρίς ΦΠΑ: 92,79€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 55.5 Wh 5000 mAh |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery voltage | 11.1 V |
| Brand compatibility | Amewi |
| Connector contacts plating | Gold |
| Depth | 26.4 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 26.5 mm |
| Number of battery cells | 3 |
| Product colour | Silver |
| Product type | Battery |
| Type | Radio-Controlled (RC) Model Parts |
| Weight | 395 g |
| Width | 152 mm |
