













Amewi 22742 Radio-Controlled (RC) model part/accessory Trailer
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSFXC
- Βάρος(kg): 5.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.00cm x 18.50cm x 39.50cm
- EAN: 4262500346583
77,29€
Χωρίς ΦΠΑ: 62,33€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries required | Yes |
| Battery capacity | 500 mAh |
| Battery recharge time | 1 h |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 7.4 V |
| Brand compatibility | Amewi |
| Cables included | USB |
| Compatibility | Scania 770S |
| Guarantee | G024M |
| Height | 107 mm |
| Housing material | Plastic |
| LED light | Yes |
| Length | 735 mm |
| Number of battery cells | 1 |
| Package depth | 430 mm |
| Package height | 170 mm |
| Package width | 240 mm |
| Product colour | Red |
| Product type | Trailer |
| Proper use | Tractor |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Recommended age (min) | 8 yr(s) |
| Scale | 1:18 |
| Weight | 1.19 kg |
| Width | 143 mm |
