















Amewi Skylark Radio-Controlled (RC) model Airplane Electric engine
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSAJR
- Βάρος(kg): 5.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.00cm x 18.50cm x 39.50cm
- EAN: 4260677950251
195,94€
Χωρίς ΦΠΑ: 158,02€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries required | Yes |
| Battery capacity | 500 mAh |
| Battery voltage | 7.4 V |
| Construction type | Ready-to-Flight (RTF) |
| Engine type | Electric engine |
| Flight time | 6 min |
| Guarantee | G024M |
| Length | 460 mm |
| Motor type | Brushless |
| Product colour | Yellow |
| Product type | Airplane |
| Recommended age (min) | 14 yr(s) |
| Replica | Yes |
| Suggested gender | Boy/Girl |
| Weight | 170 g |
| Wingspan | 65 cm |
