



















Amewi Crusher Monstertruck brushless Radio-Controlled (RC) model Electric engine 1:10
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRHRM
- Βάρος(kg): 1.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.00cm x 25.00cm x 25.00cm
- EAN: 4260768510029
380,49€
Χωρίς ΦΠΑ: 306,84€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries required | Yes |
| Battery capacity | 2200 mAh |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| Battery type | Built-in battery |
| Battery voltage | 11.1 V |
| Construction type | Ready-to-Run (RTR) |
| Depth | 280 mm |
| Drive type | 4-wheel drive (4WD) |
| Engine type | Electric engine |
| Guarantee | G024M |
| Height | 170 mm |
| Housing colour | Black Red |
| Housing material | Metal |
| Motor type | Brushless |
| Number of batteries supported | 1 |
| Package depth | 300 mm |
| Package height | 200 mm |
| Package weight | 3.4 kg |
| Package width | 470 mm |
| Product type | Monster truck |
| Quantity | 1 |
| Recommended age (min) | 14 yr(s) |
| Scale | 1:10 |
| Suggested gender | Boy/Girl |
| Weight | 1.98 kg |
| Width | 440 mm |
