

















Amewi 22502 Radio-Controlled (RC) model Firefighter truck Electric engine 1:14
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRAD9
- Βάρος(kg): 1.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.00cm x 25.00cm x 25.00cm
- EAN: 4260677950947
210,01€
Χωρίς ΦΠΑ: 169,36€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries included | Yes |
| Batteries required | No |
| Battery capacity | 1200 mAh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 7.4 V |
| Channels quantity | 12 channels |
| Charger | Yes |
| Construction type | Ready-to-Run (RTR) |
| Drive type | 2-wheel drive (2WD) |
| Engine type | Electric engine |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Guarantee | G024M |
| Height | 240 mm |
| Housing colour | Black Red |
| Length | 580 mm |
| Product type | Firefighter truck |
| Recommended age (min) | 8 yr(s) |
| Scale | 1:14 |
| Suggested gender | Boy/Girl |
| Transmitter | Yes |
| Weight | 2.46 kg |
| Width | 150 mm |
