





















Amewi Dirt Climbing SUV Crawler Radio-Controlled (RC) model Crawler truck Electric engine 1:10
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRDEJ
- Βάρος(kg): 1.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.00cm x 25.00cm x 25.00cm
- EAN: 4260631424569
201,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 162,10€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Auto power off after | 20 min |
| Batteries included | Yes |
| Batteries required | Yes |
| Battery capacity | 1500 mAh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 7.4 V |
| Cables included | USB |
| Charging time | 4 h |
| Construction type | Ready-to-Run (RTR) |
| Drive type | 4-wheel drive (4WD) |
| Engine type | Electric engine |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Guarantee | G024M |
| Height | 235 mm |
| Housing colour | Camouflage |
| Length | 475 mm |
| Light effects | Yes |
| Maximum operating distance | 60 m |
| Maximum speed | 15 km/h |
| Product type | Crawler truck |
| Quantity | 1 |
| Scale | 1:10 |
| Suggested gender | Boy |
| Weight | 2.3 kg |
| Width | 200 mm |
