









Amewi 26074 Radio-Controlled (RC) model Boat Electric engine
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRMIY
- Βάρος(kg): 1.30kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.00cm x 25.00cm x 25.00cm
- EAN: 4260631421698
106,16€
Χωρίς ΦΠΑ: 85,61€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Assembly instructions | Yes |
| Batteries included | Yes |
| Batteries required | Yes |
| Battery capacity | 1800 mAh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery type | AA |
| Battery voltage | 7.4 V |
| Charger | Yes |
| Construction type | Ready-to-Run (RTR) |
| Engine type | Electric engine |
| EU TSD warning | Not for children under 36 months |
| Guarantee | G024M |
| Height | 120 mm |
| Length | 450 mm |
| Not for children 0-3 years | Yes |
| Product colour | Green |
| Product type | Boat |
| Transmitter frequency | 2.4 GHz |
| Weight | 690 g |
| Width | 150 mm |
