











Track First Peppa Pig Peppa Pig Soapbox Race Race 2.9m 63044 Carrera
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Carrera
- Κωδικός: WLONONWCRAZET
- Βάρος(kg): 1.59kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 30.10cm x 50.00cm x 7.50cm
- EAN: 4007486630444
43,79€
Χωρίς ΦΠΑ: 35,32€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 875 mm |
| EU TSD warning | Not for children under 36 months |
| Guarantee | F024M |
| Number of vehicles included | 2 |
| Package type | Box |
| Product colour | Multicolour |
| Product type | Racing vehicle & track set |
| Recommended age (min) | 3 yr(s) |
| Recommended age group | Child |
| Suggested gender | Boy/Girl |
| Toy track length | 2.9 m |
| Width | 1140 mm |
