











Carrera Super Rally Track, 4.9 m
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Carrera
- Κωδικός: POJCEAGIT0016
- Βάρος(kg): 3.07kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 40.50cm x 10.50cm x 58.20cm
- EAN: 4007486624955
88,22€
Χωρίς ΦΠΑ: 71,15€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Brand compatibility | Carrera |
| Depth | 680 mm |
| Guarantee | F024M |
| Material | Plastic |
| Number of controllers | 2 |
| Number of vehicles included | 2 |
| Package type | Box |
| Product colour | Blue Red Black |
| Product type | Vehicle & track set |
| Recommended age (min) | 6 yr(s) |
| Suggested gender | Boy/Girl |
| Toy track length | 4.9 m |
| Width | 1580 mm |
