









Carrera Spidey Track Go Spidey Go! 2,9m
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Carrera
- Κωδικός: POJCEAGIT0012
- Βάρος(kg): 1.61kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.30cm x 50.00cm x 30.40cm
- EAN: 4007486630505
48,95€
Χωρίς ΦΠΑ: 39,48€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| (cdm) Number of batteries (2) | 4 |
| Batteries included | No |
| Batteries required | Yes |
| Battery size | LR14 |
| Brand compatibility | Carrera |
| Depth | 875 mm |
| Guarantee | F024M |
| Material | Plastic |
| Number of game controllers included | 2 |
| Number of vehicles included | 2 |
| Package type | Box |
| Product colour | Blue Red |
| Product type | Vehicle & track set |
| Recommended age (min) | 3 yr(s) |
| Suggested gender | Boy/Girl |
| Toy track length | 2.9 m |
| Width | 1140 mm |
