



Carrera RC Nintendo Mario Kart
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Carrera
- Κωδικός: POJCEAGIT0008
- Βάρος(kg): 1.39kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.40cm x 50.00cm x 30.40cm
- EAN: 4007486630260
46,26€
Χωρίς ΦΠΑ: 37,31€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries required | Yes |
| Brand compatibility | Carrera |
| Depth | 450 mm |
| Guarantee | F024M |
| Material | Plastic |
| Maximum number of players | 2 |
| Number of vehicles included | 2 |
| Package depth | 505 mm |
| Package height | 74 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.4 kg |
| Package width | 305 mm |
| Product colour | Blue Red Green |
| Product type | Vehicle & track set |
| Recommended age (min) | 3 yr(s) |
| Suggested gender | Boy/Girl |
| Toy track length | 2.5 m |
| Width | 930 mm |
