





Jamara Snow Play Bob Comfort Other ride-on Green Plastic
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSNAA
- Βάρος(kg): 5.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.00cm x 18.50cm x 39.50cm
- EAN: 4042774454401
60,81€
Χωρίς ΦΠΑ: 49,04€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Country of origin | Poland |
| Guarantee | G024M |
| Height | 140 mm |
| Material | Plastic |
| Number of wheels | 0 wheel(s) |
| Product colour | Green |
| Product type | Other ride-on |
| Recommended age (min) | 3 yr(s) |
| Weight | 1.7 kg |
| Width | 430 mm |
