





Jamara 460325 rocking/ride-on toy Ride-on car
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSCJE
- Βάρος(kg): 5.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.00cm x 18.50cm x 39.50cm
- EAN: 4042774443108
99,30€
Χωρίς ΦΠΑ: 80,08€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries required | Yes |
| Battery voltage | 1.5 V |
| Country of origin | China |
| Depth | 275 mm |
| Drive type | Push |
| EU TSD warning | To be used under direct adult supervision |
| Guarantee | G024M |
| Height | 380 mm |
| Horn | Yes |
| Manual | Yes |
| Number of batteries supported | 2 |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Package type | Box |
| Product colour | Black |
| Product type | Ride-on car |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Recommended age (max) | 3 yr(s) |
| Recommended age (min) | 1 yr(s) |
| Replica | Yes |
| Weight | 2.66 kg |
| Wheels colour | Black Silver |
| Width | 600 mm |
