











































Jamara Lamborghini Hurac n STO Radio-Controlled (RC) model Sport car Electric engine 1:14
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRLAA
- Βάρος(kg): 5.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.00cm x 18.50cm x 39.50cm
- EAN: 4042774470890
93,12€
Χωρίς ΦΠΑ: 75,10€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries included | No |
| Batteries required | Yes |
| Battery life | 60 min |
| Battery type | AA |
| Country of origin | China |
| Engine type | Electric engine |
| Guarantee | G024M |
| Height | 85 mm |
| Housing colour | Green |
| Length | 330 mm |
| Manual | Yes |
| Maximum speed | 11 km/h |
| Moving control functions | Forward, Reverse, Stop, Turn left, Turn right |
| Number of batteries supported | 7 |
| Package type | Window box |
| Product type | Sport car |
| Quantity | 1 |
| Recommended age (min) | 6 yr(s) |
| Scale | 1:14 |
| Suggested gender | Boy/Girl |
| Transmitter | Yes |
| Transmitter frequency | 2.4 GHz |
| Weight | 730 g |
| Width | 170 mm |
