











Jamara Mercedes-Benz AMG G63 Radio-Controlled (RC) model Car Electric engine 1:14
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRJWE
- Βάρος(kg): 1.62kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 40.80cm x 19.40cm x 13.00cm
- EAN: 4042774452087
93,47€
Χωρίς ΦΠΑ: 75,38€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries required | Yes |
| Battery technology | Nickel-Metal Hydride (NiMH) |
| Compatible battery sizes | AA |
| Construction type | Ready-to-Run (RTR) |
| Country of origin | China |
| Engine type | Electric engine |
| EU TSD warning | Not for children under 36 months |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Guarantee | G024M |
| Height | 136 mm |
| Housing colour | White |
| Length | 366 mm |
| Manual | Yes |
| Maximum speed | 9 km/h |
| Moving control functions | Backward, Forward, Stop, Turn left, Turn right |
| Not for children 0-3 years | Yes |
| Original brand name | Mercedes-Benz |
| Original model name | G 63 |
| Product type | Car |
| Quantity | 1 |
| Recommended age (min) | 6 yr(s) |
| Replica | Yes |
| Scale | 1:14 |
| Suggested gender | Boy |
| Transmitter | Yes |
| Width | 137 mm |
