























Jamara 402107 Radio-Controlled (RC) model On-road racing car Electric engine 1:18
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRR407
- Βάρος(kg): 5.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.00cm x 18.50cm x 39.50cm
- EAN: 4042774467319
60,81€
Χωρίς ΦΠΑ: 49,04€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries required | No |
| Battery life | 60 min |
| Battery type | AA |
| Country of origin | China |
| Depth | 315 mm |
| Engine type | Electric engine |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Guarantee | G024M |
| Height | 70 mm |
| Housing colour | Multi |
| Manual | Yes |
| Maximum speed | 10 km/h |
| Moving control functions | Forward, Reverse, Stop, Turn left, Turn right |
| Number of batteries (transmitter) | 2 |
| Number of batteries supported | 3 |
| Package weight | 600 g |
| Product type | On-road racing car |
| Quantity | 1 |
| Recommended age (min) | 6 yr(s) |
| Scale | 1:18 |
| Suggested gender | Boy/Girl |
| Transmitter | Yes |
| Weight | 300 g |
| Width | 115 mm |
