























Jamara Lamborghini Aventador SVJ Performance Radio-Controlled (RC) model Sport car Electric engine 1:16
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRREU5
- Βάρος(kg): 5.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.00cm x 18.50cm x 39.50cm
- EAN: 4042774452032
88,42€
Χωρίς ΦΠΑ: 71,31€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries required | Yes |
| Battery technology | Nickel-Metal Hydride (NiMH) |
| Compatible battery sizes | AA |
| Construction type | Ready-to-Run (RTR) |
| Country of origin | China |
| Engine type | Electric engine |
| EU TSD warning | Not for children under 36 months |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Guarantee | G024M |
| Height | 82 mm |
| Housing colour | White |
| Length | 353 mm |
| Manual | Yes |
| Maximum speed | 9 km/h |
| Moving control functions | Backward, Forward, Stop, Turn left, Turn right |
| Not for children 0-3 years | Yes |
| Original brand name | Lamborghini |
| Original model name | Aventador |
| Product type | Sport car |
| Quantity | 1 |
| Recommended age (min) | 6 yr(s) |
| Replica | Yes |
| Scale | 1:16 |
| Suggested gender | Boy |
| Transmitter | Yes |
| Width | 162 mm |
