













Jamara 460497 kick scooter Kids Three wheel scooter Black, Pink
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRPZEN
- Βάρος(kg): 5.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.00cm x 18.50cm x 39.50cm
- EAN: 4042774453435
59,32€
Χωρίς ΦΠΑ: 47,84€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Bearing type | Ball bearing |
| Country of origin | China |
| Depth | 240 mm |
| Foldable | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Handlebar height (max) | 90 cm |
| Handlebar height (min) | 67 cm |
| Handlebar height adjustment | Yes |
| Maximum load weight | 50 kg |
| Non-slip grip | Yes |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Number of wheels | 3 wheel(s) |
| Package type | Box |
| Product colour | Pink Black |
| Proper use | Asphalt |
| Recommended age group | Kids |
| Recommended gender | Female |
| Removable handlebar | Yes |
| Type | Three wheel scooter |
| Weight | 2.6 kg |
| Width | 460 mm |
