











Jamara 405236 Radio-Controlled (RC) model Water tank
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRPYBZ
- Βάρος(kg): 5.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.00cm x 18.50cm x 39.50cm
- EAN: 4042774461850
57,87€
Χωρίς ΦΠΑ: 46,67€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Country of origin | China |
| EU TSD warning | Not for children under 36 months |
| Guarantee | G024M |
| Height | 335 mm |
| Not for children 0-3 years | Yes |
| Package weight | 1.08 kg |
| Product colour | Black |
| Product type | Water tank |
| Recommended age (min) | 6 yr(s) |
| To be used under direct adult supervision | Yes |
| Weight | 655 g |
| Width | 165 mm |
