

















Jamara CaDA Safe Bricks
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSJ95
- Βάρος(kg): 5.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.00cm x 18.50cm x 39.50cm
- EAN: 4042774474843
73,16€
Χωρίς ΦΠΑ: 59,00€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 147 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 115 mm |
| Manual | Yes |
| Number of pieces | 442 pc(s) |
| Package weight | 1.35 kg |
| Product colour | Grey |
| Product type | Building blocks |
| Suggested gender | Boy/Girl |
| Weight | 710 g |
| Width | 128 mm |
