





Jamara BMW M4 Coupe
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRL19
- Βάρος(kg): 5.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.00cm x 18.50cm x 39.50cm
- EAN: 4042774411640
83,72€
Χωρίς ΦΠΑ: 67,51€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Country of origin | China |
| Depth | 145 mm |
| Frequency band | 0.04 GHz |
| Guarantee | G024M |
| Height | 100 mm |
| Product colour | White |
| Weight | 600 g |
| Width | 334 mm |
