













Jamara 460958 motor skills toy
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSETA
- Βάρος(kg): 5.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.00cm x 18.50cm x 39.50cm
- EAN: 4042774469238
60,81€
Χωρίς ΦΠΑ: 49,04€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries included | Yes |
| Batteries required | Yes |
| Country of origin | Turkey |
| Depth | 410 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 450 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.6 kg |
| Product colour | Black White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Recommended age (min) | 1.5 yr(s) |
| Sounding | Yes |
| Target audience | Boy/Girl |
| Weight | 1.33 kg |
| Width | 260 mm |
