

















Jamara 404980 Radio-Controlled (RC) model Front loader Electric engine 1:20
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRSEPX
- Βάρος(kg): 5.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.00cm x 18.50cm x 39.50cm
- EAN: 4042774462338
108,01€
Χωρίς ΦΠΑ: 87,10€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries required | Yes |
| Country of origin | China |
| Drive type | 2-wheel drive (2WD) |
| Engine type | Electric engine |
| EU TSD warning | Not for children under 36 months |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Guarantee | G024M |
| Height | 165 mm |
| Housing colour | Yellow Black |
| Length | 610 mm |
| Manual | Yes |
| Moving control functions | Forward, Reverse, Stop, Turn left, Turn right |
| Not for children 0-3 years | Yes |
| Product type | Front loader |
| Quantity | 1 |
| Recommended age (min) | 6 yr(s) |
| Scale | 1:20 |
| Sounding | Yes |
| Suggested gender | Boy/Girl |
| To be used under direct adult supervision | Yes |
| Transmitter | Yes |
| Weight | 860 g |
| Width | 140 mm |
