























Jamara Liebherr Radio-Controlled (RC) model Bulldozer Electric engine 1:20
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRRGUO
- Βάρος(kg): 5.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.00cm x 18.50cm x 39.50cm
- EAN: 4042774462345
112,24€
Χωρίς ΦΠΑ: 90,51€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries required | Yes |
| Construction type | Ready-to-Run (RTR) |
| Country of origin | China |
| Engine type | Electric engine |
| EU TSD warning | Not for children under 36 months |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Guarantee | G024M |
| Height | 175 mm |
| Housing colour | Beige Black Yellow |
| Length | 335 mm |
| Manual | Yes |
| Moving control functions | Forward, Reverse, Turn left, Turn right |
| Not for children 0-3 years | Yes |
| Product type | Bulldozer |
| Recommended age (min) | 6 yr(s) |
| Scale | 1:20 |
| Suggested gender | Boy/Girl |
| To be used under direct adult supervision | Yes |
| Transmitter | Yes |
| Weight | 980 g |
| Width | 145 mm |
