





BRIO Battery-Operated Steaming Train
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRT387
- Βάρος(kg): 0.21kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 25.00cm x 5.00cm x 5.00cm
- EAN: 7312350338843
54,63€
Χωρίς ΦΠΑ: 44,06€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries included | No |
| Batteries required | Yes |
| Battery type | AAA |
| Country of origin | China |
| Depth | 181 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 51 mm |
| Number of batteries supported | 2 |
| Number of pieces | 3 pc(s) |
| Package depth | 250 mm |
| Package height | 50 mm |
| Package width | 100 mm |
| Power source type | Battery |
| Product colour | Black Red |
| Product type | Train model |
| Recommended age (min) | 0.3 yr(s) |
| Suggested gender | Boy |
| Weight | 120 g |
| Width | 37 mm |
