









Rebounder trainer Salta Motion 124 x 124 cm
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Salta
- Κωδικός: SRELTABDP0006
- Βάρος(kg): 13.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 124.00cm x 124.00cm x 20.00cm
- EAN: 8719425451299
142,74€
Χωρίς ΦΠΑ: 115,11€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable angle | Yes |
| Barrel diameter | 3.2 cm |
| Chuck diameter | 28 mm |
| Guarantee | F012M |
| Height adjustment | Yes |
| Material | Polyester Nylon Zinc plated steel PCV |
| Maximum tilt angle | 110 |
| Mesh size (WxH) | 124 x 124 cm |
| Package depth | 700 mm |
| Package height | 95 mm |
| Package weight | 13.6 kg |
| Package width | 1260 mm |
| Product colour | Black |
| Product type | Training device |
| Suitable for sports type | Ball sports |
| Tilt adjustment | Yes |
| Weatherproof | Yes |
| Weight | 11.5 kg |
