

















Magic: the Gathering Final Fantasy Card Game Multi-genre
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: No name
- Κωδικός: WLONONWCRT878
- Βάρος(kg): 0.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.00cm x 16.50cm x 19.00cm
- EAN: 0195166270920
340,52€
Χωρίς ΦΠΑ: 274,61€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| EU TSD warning | Not for children under 36 months |
| Game name | Magic: The Gathering |
| Genre | Multi-genre |
| Guarantee | G024M |
| Languages support | English |
| Not for children 0-3 years | Yes |
| Package depth | 208 mm |
| Package height | 74 mm |
| Package type | Closed box |
| Package weight | 1.12 kg |
| Package width | 127 mm |
| Product colour | Multicolour |
| Product type | Card Game |
| Recommended age (min) | 13 yr(s) |
| Recommended age group | Adult & Child |
| Release date (DD/MM/YYYY) | 13/06/2025 |
| Suggested gender | Any gender |
| Suitable for indoor use | Yes |
