

















Clementoni Set Crazy Chic Tattoo Studio
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Clementoni
- Κωδικός: EIRCLEWNA0038
- Βάρος(kg): 1.07kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.50cm x 45.50cm x 31.00cm
- EAN: 8005125182619
31,98€
Χωρίς ΦΠΑ: 25,79€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Guarantee | F024M |
| Package depth | 311 mm |
| Package height | 70 mm |
| Package type | Box |
| Package width | 451 mm |
| Product type | Children's Tattoo Studio Set |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Recommended age (min) | 6 yr(s) |
| Recommended age group | Child |
| Suggested gender | Girl |
| Weight | 1.06 kg |
