











Clementoni Set Sea-themed Soaps
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Clementoni
- Κωδικός: EIRCLEWNA0053
- Βάρος(kg): 0.31kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.00cm x 15.50cm x 6.00cm
- EAN: 8005125507092
11,71€
Χωρίς ΦΠΑ: 9,44€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries required | No |
| Designed for children | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Manual | Yes |
| Package depth | 150 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package type | Box |
| Package width | 210 mm |
| Product type | Sea-themed soaps |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Recommended age (min) | 8 yr(s) |
| Recommended age group | Child |
| Suggested gender | Girl |
| Weight | 320 g |