









Clementoni Set Talking Pen: 1000 Questions
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Clementoni
- Κωδικός: EIRCLEWNA0033
- Βάρος(kg): 0.78kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.20cm x 42.00cm x 28.00cm
- EAN: 8005125506538
17,67€
Χωρίς ΦΠΑ: 14,25€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries required | Yes |
| Guarantee | F024M |
| Learning & training skills | Colours learning Numbers learning Sounds learning |
| Manual | Yes |
| Minimum number of players | 1 |
| Package depth | 418 mm |
| Package height | 60 mm |
| Package type | Box |
| Package width | 278 mm |
| Product colour | Multicolour |
| Recommended age (min) | 3 yr(s) |
| Recommended gender | Boy/Girl |
| Sounding | Yes |
| Speaking function | Yes |
| Weight | 782 g |