











Clementoni Set Soap-making Laboratory
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Clementoni
- Κωδικός: EIRCLEWNA0052
- Βάρος(kg): 0.28kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 15.00cm x 21.50cm x 6.00cm
- EAN: 8005125609499
11,71€
Χωρίς ΦΠΑ: 9,44€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries required | No |
| Guarantee | F024M |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package weight | 283 g |
| Package width | 150 mm |
| Product type | Set |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Recommended age (min) | 8 yr(s) |
| Suggested gender | Boy/Girl |