











Clementoni Set - Art Ideas: Flower Laboratory
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Clementoni
- Κωδικός: EIRCLEWNA0050
- Βάρος(kg): 1.07kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 28.00cm x 42.50cm x 6.50cm
- EAN: 8005125182169
26,19€
Χωρίς ΦΠΑ: 21,12€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries required | No |
| Guarantee | F024M |
| Package depth | 278 mm |
| Package height | 60 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 1.06 kg |
| Package width | 418 mm |
| Product type | Kit |
| Recommended age (min) | 7 yr(s) |
| Suggested gender | Girl |
| Theme | Flowers |
