















Trodat 55510 Self-Inking Number stamp Steel
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: TRODAT
- Κωδικός: WLONONWCRPTZY
- Βάρος(kg): 2.88kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 37.00cm x 8.50cm x 29.00cm
- EAN: 0190084202022
63,88€
Χωρίς ΦΠΑ: 51,51€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Guarantee | G024M |
| Housing material | Metal |
| Imprint size | 50 x 5 mm |
| Ink colour | Black |
| Package depth | 58.3 mm |
| Package height | 167 mm |
| Package volume | 978000 cm |
| Package weight | 293 g |
| Package width | 100.5 mm |
| Product colour | Black Stainless steel |
| Product type | Self-Inking |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Stamp material | Steel |
| Type | Number stamp |
| Weight | 230 g |
